Movies
Ratings
318
ConstantineRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0