Series
Ratings
19
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0