Movies
Ratings
700- PilotRated ★ 1.0
RomaRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
HereticRated ★ 2.5
The Truth BeneathRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 2.5
The ConciergeRated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0- KimchiRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5