Series
Ratings
35
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5- Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 4.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Living With YourselfRated ★ 4.0
- Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
- Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0
- Love and AnarchyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5