Movies
Ratings
1366- A House of DynamiteRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5- Bring Her BackRated ★ 3.0
- The SingersRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- CompanionRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 1.5- The Great FloodRated ★ 2.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5- The Electric StateRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5