Series
Ratings
37
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Hot SpotRated ★ 4.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- ShōgunRated ★ 4.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Love is Blind JapanRated ★ 5.0