Series
Ratings
82
WandaVisionRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0- SnowpiercerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5- 3%Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5