Movies
Ratings
781- MaterialistsRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Winnie the PoohRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
HereRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 2.5
Sick of MyselfRated ★ 3.5- Lost in StarlightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0