Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
- The MatchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Kinda PregnantRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
Instant FamilyRated ★ 4.0- Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 3.5
- UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.0