Movies
Ratings
264
The TakeRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5