Movies
Ratings
365
MasqueradeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Any Given SundayRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 1.5- BeatRated ★ 4.5
Armour of GodRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0