Titles you rated
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
God of Gamblers IIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
U.S. MarshalsRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 2.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0