Series
Ratings
127
Big Little LiesRated ★ 4.5- The Carrie DiariesRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0