Series
Ratings
113
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Takopii's Original SinRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Strawberry MarshmallowRated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0