Movies
Ratings
784
SuperRated ★ 3.5
3 from HellRated ★ 3.0- The Devil's RejectsRated ★ 3.0
House of 1000 CorpsesRated ★ 3.5
SlaxxRated ★ 2.0
The Ides of MarchRated ★ 2.5
Dave Made a MazeRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
BeckyRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 2.0
ClownRated ★ 2.0
Machete KillsRated ★ 3.5
MacheteRated ★ 4.0
Psycho GoremanRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.0
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
Catch-22Rated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 3.0
Kicking & ScreamingRated ★ 2.5