Movies
Ratings
400
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.5- The Suicide ForecastRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 4.0- Atlantic RimRated ★ 0.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0