Series
Ratings
52
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Sanada MaruRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
AmachanRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
He Is Always ThereRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
War of LiesRated ★ 3.0