Series
Ratings
54
PunchRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Pegasus MarketRated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Toy SoldiersRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0