Series
Ratings
298- The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.0- Sing Again Season 3Rated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0- Wonder ManRated ★ 4.0
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Toy SoldiersRated ★ 3.5- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0