Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 1.5
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Kaiji 2: The Ultimate GamblerRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0