Movies
Ratings
72
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 1.5
The King's LettersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Take OffRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0