Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0