Movies
Ratings
595
After My DeathRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5- Concerning My DaughterRated ★ 3.0
- 22 vs. EarthRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.5- The Running ActressRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5- WhiplashRated ★ 2.5
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The WickedRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- MantisRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0