Series
Ratings
57- Racket BoysRated ★ 5.0

My Roommate is a GumihoRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0