Series
Ratings
19
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 5.0