Movies
Ratings
334
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5- HolidayRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0