Series
Ratings
174- Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 1.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.0
Silo Season 2Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- Extraordinary Season 1Rated ★ 3.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
A Discovery of WitchesRated ★ 1.5
A Discovery of WitchesRated ★ 1.5
A Discovery of WitchesRated ★ 1.5- My Happy Marriage Season 2Rated ★ 1.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0- Gen V Season 1Rated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 0.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0