Movies
Ratings
72
Just My LuckRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
The DuchessRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0