Series
Ratings
74
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Tong: MemoriesRated ★ 2.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0