Movies
Ratings
112
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0