Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0- DogRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.5
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 3.0- Tom and Jerry: The Fast and the FurryRated ★ 2.5
TMNTRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
Flushed AwayRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0