Titles you rated
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0- Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5