Series
Ratings
16
IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 1.5
IRISRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0