Series
Ratings
14
GunbusterRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.5
Knight RiderRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0- Star Trek: VoyagerRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0