Series
Ratings
120- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- Dear XRated ★ 3.5
- S LineRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
- NewtopiaRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5