Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Left-Handed GirlRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
ConcussionRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
MahjongRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5- Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.0
- DaydreamingRated ★ 3.0
- AnimaRated ★ 4.5