Series
Ratings
871
If We Were A SeasonRated ★ 3.0- MoonshineRated ★ 3.0
- I'll Take the Trip for YouRated ★ 3.0

SiriusRated ★ 2.5- Dream StageRated ★ 2.5
- Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 3.0
- Haunted PalaceRated ★ 3.0
- Accidental FamilyRated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- Human From TodayRated ★ 3.0
Children of NobodyRated ★ 3.0
My Absolute BoyfriendRated ★ 3.0
Thumping Spike 2Rated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0- Tora ni TsubasaRated ★ 3.0
윤무곡Rated ★ 3.0- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Romantics AnonymousRated ★ 3.0
アンダンテ~恋する速度~Rated ★ 3.5
The King of LegendRated ★ 3.0