Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5