Movies
Ratings
108
InterstellarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5