Movies
Ratings
369
Keys to the HeartRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0- ForgottenRated ★ 2.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0- Our PresidentRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5