Series
Ratings
148
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
- Running ManRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0- How Do You Play?Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0