Series
Ratings
76- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 1.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 2.0- The Silent SeaRated ★ 1.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 2.0
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5