Series
Ratings
36
FLCLRated ★ 5.0
ForebodingRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
GunbusterRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
PenanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 2.5