Titles you rated
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
- GachiakutaRated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 3.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 5.0- Low LifeRated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 4.5- TriggerRated ★ 1.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 2.5
- Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- NewtopiaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- ShōgunRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- First LoveRated ★ 4.0