Movies
Ratings
66
GodzillaRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
WantedRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0