Series
Ratings
14- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- OutlastRated ★ 3.0
- American NightmareRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
- The StaircaseRated ★ 4.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0