Titles you rated
- The Silent SeaRated ★ 3.5
- Street Woman FighterRated ★ 4.0
- Street Girls FighterRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 1.0- Arcane Season 1Rated ★ 5.0

High ClassRated ★ 2.0- One the WomanRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 0.5- Inspector KooRated ★ 5.0
- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 0.5- My NameRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 0.5
Just DanceRated ★ 4.0- Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5

Beyond EvilRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 0.5