Series
Ratings
113- The ResidenceRated ★ 3.0
- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Lessons In ChemistryRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 2.5- AdolescenceRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
- Zero DayRated ★ 2.5