Titles you rated
- CarterRated ★ 1.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0- The 8th NightRated ★ 1.0
Army of the DeadRated ★ 1.0
Those Who Wish Me DeadRated ★ 3.0
Seo BokRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0