Movies
Ratings
80
Architecture 101Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Take OffRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0